SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2003 pasat 1..9 tdi
Çmimi :
€4,999.00
Kategoria :
Postuar :
7 Gusht '15
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
195,000
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
56173
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
pasat b5 2003 1.9 tdi 196.000km ne gjendje shum te mir regjishtirm ka deri ne 15-mars- 2015 . me servis te krym edhe per 10.000 km
Informata rreth publikuesit
visar
Prishtinë
044 819 570
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »