SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renaul Clio 1.5
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Dhjetor '14
Lloji :
Renault Clio
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
239,959
Viti :
2001
Ekstra :
ABS
ID e produktit :
56178
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault Clio 1.5 dizel klim ABS
per me shum 37745581301 edhe ne viber
Informata rreth publikuesit
florent
Ferizaj
37745581301
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »