SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes kamionin Mercedes 817 viti i prodhimit 1991 ne gjendje shum
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Dhjetor '14
ID e produktit :
56205
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kamionin Mercedes 817 viti i prodhimit 1991 ne gjendje shum te mir teknike

Bej ndrrim edhe me e Vetur Golf 5

Per me shum info kontaktoni nr 044-328-078
Informata rreth publikuesit
Kastriot
Pejë
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »