SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 814 KranKipper
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Dhjetor '14
ID e produktit :
56206
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kamionin Mercedes-benz Kran-Kipper viti i prodhimit 1991

Ndrrim i mundshem me Golf 5 ose 6

Per me shum informata kontaktoni 044-328-078
Informata rreth publikuesit
Kastriot
Pejë
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »