SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5
Çmimi :
€10,500.00
Kategoria :
Postuar :
22 Mars '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
218,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
56347
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Gjithcka ekstra. I sapo regjistruar.
Numri per kontakt : 045 236 141
Informata rreth publikuesit
Agron
Potoqan
044 246 216
Potoqan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »