SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Vetra B 2.0 -99
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shkurt '15
Lloji :
Opel Vectra
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
178,000
Motori (kubik) :
1998.00
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
56351
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Shitet opel vectra 2.0 benzin hargjime shum tvogla, i ruajtur si mbrenda edhe jasht.
Vetura ka:
-ABS
-Xhama elektronik
-Airbag
-Komandat ne timon per radio
-Klima tronik
-Goma te dimrit
-Pasqyret me nxemje
Vetura regjistrim ka deri me 20.02.2016
Ndrrim i mundshem
nr 044/049 133 136
viber: +37744 133 136
Informata rreth publikuesit
Genc
Gjilan
049652980
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »