SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
vw touareg viti 2007 , Full option 12500 €
Çmimi :
€12,500.00
Kategoria :
Postuar :
18 Dhjetor '14
ID e produktit :
56366
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
WV touareg , viti 2007 , 1999 km , full option , , nafte , ndollet ne gjermani , xhama elekrik per pastrim , kamje automatike , disqe per dimer dhe vere ne gjendje super te mire pune .,
Informata rreth publikuesit
Zani
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »