SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Vectra B 2.0 16v Benzin
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
8 Janar '15
Lloji :
Opel Vectra
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
184,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, CD Player, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
56388
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Vectra vitit 1999
Vetura eshte ne gjendje te rregullt tektnike nuk ka vrejtje
Regjistrim deri ne prill te vitit 2015

Bejme edhe ndrrim
Kontaktoni ne numrin +377 45547560 edhe ne viber
Informata rreth publikuesit
gimi
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »