SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Vectra 2.0 Benzin
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
25 Dhjetor '14
Lloji :
Opel Vectra
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
230,800
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1987
ID e produktit :
56475
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte shume e ruajtur dhe e mirembajture ne gjendje te shkelqyeshme,

Vetura shitet me çmim shume te volitsheme

Eshte i pajisur me goma te dimrit dhe te veres
Informata rreth publikuesit
fjolla
Prishtinë
044610610
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »