SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Nissan 240 SX
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
31 Mars '15
Lloji :
Nissan 200 SX
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
1993
Ekstra :
Alarm, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Rregullues Klime
ID e produktit :
56497
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Nissan 240 SX , 2..4 benzi i vitit 1993 i gjithi ne gjendje te rregullt eshte vozitur shum pak pasi eshte ne pronesi te nje te moshuari. Motorrin e ka ne gjendje shume te mire dhe te githa pjeset tjera i ka ne rregull. Nese jeni te interesuar kontaktoni ne numrin 044 248 320,
Informata rreth publikuesit
Florent
Prishtinë
044248320
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »