SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes e320
Çmimi :
€3,600.00
Kategoria :
Postuar :
18 Dhjetor '14
Lloji :
Mercedes E 320
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
56503
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Viti i Prodhimit : 2000

Ngjyra : e Kaltert Metalike

Shum i Ruajtur si Brenda Ashtu edhe Jasht

Extra:

*Klima* (Funksionale)
*Airbaga*
*Timon Servo*
*Gjama Elektronik*
*Pasqyre Elektronike*
*Komanda ne Timon*
*ABS*
*ESP*
*Centrall*
*Karrika me Nxemje*
*Goma te Reja te Dimrit* etjj
Informata rreth publikuesit
florent
Ferizaj
045526427
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »