SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 730i
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
30 Janar '16
Lloji :
BMW 730
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
1987
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, DVD Player, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
56516
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Urgjentisht shes BMW 730i Benzin+Plin
Karriget lekur me nxemje
viber ose whats app +37744833361
Informata rreth publikuesit
Shkodran
Prizren
044833361
Rogove [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »