SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KIA Ceed 2014
Çmimi :
€13,739.00
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '15
Lloji :
Kia Ceed
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
1
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2014
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
56568
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Cee’d është automobili, i cili do t’u përgjigjet të gjitha parashikimeve tuaja dhe do t’i plotësojë ndjeshmëritë tuaja. I realizur me invencion të fabrikës së Kia-s në pajtim me slloganin koorporativ të forcave befasuese, cee’d niset në hulumtimin e jetës suaj.

Motori: 1.4 CVVT
Lloji i motorit Benzin: 4 cilindrik
Vellimi i motorit (ccm): 1.396
Fuqia maksimale (KF/kW me o/min): 74 / 100 ~ 5.500

Allmakes Global Services
Perfaqesues ekskluziv i Mitsubishi Motors dhe KIA Motors per Kosove
Adresa: Fushe Kosove, p.n
tel:+381 (0) 38 534 517
email: agskosovo.com
www.kia-kosova.com/ 
Informata rreth publikuesit
Sixt Rent a car
Prishtinë
37745 669668
Fushe Kosove [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »