SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET URGJENTISHT
Çmimi :
€10,950.00
Kategoria :
Postuar :
22 Janar '16
Lloji :
Chevrolet Captiva
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
67,000
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
56589
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Chevrolet Captiiva (cmimi i negociueshem) i blere i ri dhe me liber servisi. i regjistruar deri me 29.07.2015

Paisjet funksionale:

- Klima Automatike-elektronike
- ABS - Sistemi i frenimit
- ESP - Programi per stabilizimin e trapit
- ASR - Asistim gjate terheqjës ne 4x4
- Timoni multi-funskional elektro - hidraulik
- Kontrollat e radios ne timon
- Airbag x 10 para, anash dhe mbrapa
- Sistem i avansuar kunder vjedhjes
- Drita te mjegulles para dhe pas
- Park senzora pjesa e pasme
- Mbyllje qendrore me telekomande
- Radio CD-mp3, USB dhe AUX kyqje
- Goma te dimrit
- Ngjyra metalike e hirte
- 7 ulese
Informata rreth publikuesit
edi
Prishtinë
+37744 443 939
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »