SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 407
Çmimi :
€9,500.00
Kategoria :
Postuar :
19 Dhjetor '14
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Viti :
2008
ID e produktit :
56625
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot 407
2.7 v6 disel
B turbo
120,000 km
Full extra
Info: 044599332
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardian B.
Pristina
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »