SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet/Kembehet... Furgoni Mercedes-Benz 410D.Ne gjendje shume te
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '15
ID e produktit :
56626
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet/Kembehet... Furgoni Mercedes-Benz 410D.Ne gjendje shume te mire me dolumenta te rregullta te Kosoves...
KEMBEHET me makina me dokumenta te Shqiperise.
Cmimi3500 Euro I Diskutueshem.
Numer kontakti: +355 69 82 81 587
E-mail: rediisufaj@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Redi
Gjakovë
+355 698281587
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »