SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nissan Terrano 3.0, diesel
Çmimi :
€8,500.00
Kategoria :
Postuar :
19 Dhjetor '14
Lloji :
Nissan Terrano II
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
135,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike
ID e produktit :
56638
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte importuar, doganuar dhe regjistruar keto dite. Kilometrazha prej 135,000km eshte e garantuar. Posedon 3 dyer (dyert e perparme dhe bagazhi), klime, ulese prej lekure, dritare elektronike. Gjdo gje funksionon.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agon
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »