SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes
Çmimi :
€5,300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Dhjetor '14
Lloji :
Mercedes Tjetër
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
263,342
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
1991
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
56714
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Eshte ne gjendje te rregullt
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Naim
Therandë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »