SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BENZ E 200 GJENDJE PERFEKTE
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Dhjetor '14
Lloji :
Mercedes 200
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
205
Viti :
1994
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Karrige me Ngrohje, Radio, Airbags, Karrige Elektrike
ID e produktit :
56755
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Benz E 200 nafte , ngjyra e zeze , viti 1994.. i ardhur nga gjermania vtm 1 pronar .shume i mirembajtur. gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike . tapiceri super te paster .me taksa te paguara deri ne fund te vitit, i targuar , 204 MIJE KM ORIGJINALE . ME KONDICIONER .abs . cd pioner. pasqyra elektrike .2 AIRBAG 2 sendiljet e para me jastik ajri me rregullim sipas deshires .mbyllje me pult . DISQE ALUMINI 2 celesa origjinal ..
Informata rreth publikuesit
adi15
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »