SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Scenic 2005
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Dhjetor '14
Lloji :
Renault Scenic
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Station Wagon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
56767
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Renault scenic viti 2005 1.6 benzin 16V , osht edhe me plin prej fabrikes dy gumat e para dimrit te reja SAVA , panoramik. Pa asnje defekt cmimi 4.000 euro bejm dhe ndrrim audi a4 , passat , mercedes ... Ju mirpresim
Informata rreth publikuesit
Fatlum
Vushtrri
049 892 893 , 045 960 820
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »