SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel signum
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Dhjetor '14
Lloji :
Opell
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
328,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2004
Ekstra :
Alarm
ID e produktit :
56768
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
2.2 viti 2004
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
berisha_fatmir
Prishtinë
045801180
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »