SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes E200
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Dhjetor '14
Lloji :
Mercedes E 220
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
317,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Pasqyra Elektrike, Karrige me Ngrohje, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
56871
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne gjendje te mir
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dmehmeti96
Gjakovë
0038649306412
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »