SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Dhjetor '14
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
56872
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi a3 5v turbo kerrikat me nxemje elkur mrena muzik tfort ka klim

Elektronik
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Blerim
Stimlje
Shtime [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »