SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
WW TOURAN
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Dhjetor '14
Lloji :
Volkswagen Touran
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler
ID e produktit :
56885
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet WW Touran Highline 1.9 TDI (I) T'kuqe 6 Shpejtsi 105 PS FULL EXTRA
TEL 044-553-709 Viber+WhattSapp
1-vit Regjistrim i Ardhur nga Gjermania
ABS
KLIMATRONIK
KARRIKA ME NXEMJE
TEMPOMAT
GJAMA TE ZI
ESP
CD Player Me 6 CD
FELLNE
Informata rreth publikuesit
SendSpace
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »