SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
20 Dhjetor '14
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
56887
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GOLF 4 1.6 BENZIN + GAZ VITI I PRODHIMIT 2000 PASQYRET ELEKTRONIKE GJAMAT ELEKTRONIK KA KLIM,ABS,CENTRALL,FELLNE GOLFI ASHT ME 5 DYER DHE POSEDON TABELA 01 I REGJISTRUAR ëSHT NE GJENDJE SHUM SHUM TE MIR ME SHPENNZIME SHUM TE VOGLA


SHITET URGJENTISHT

PER ME SHUM INFO KONTAKTONI
NR. 044426128
Informata rreth publikuesit
Nori
Stuttgart, Germany
Stuttgart, Germany [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »