SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kombi Ford transit
Çmimi :
€2,400.00
Kategoria :
Postuar :
22 Janar '15
Lloji :
Ford Transit
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
1992
Ekstra :
Karrige me Ngrohje
ID e produktit :
56888
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ford transit ne gjendje te rregullt me 8 ulese dhe bagazh ,per me shum informata kontaktoni ne tel.
Informata rreth publikuesit
Bekim
Besianë
045-691-118
Podujevë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »