SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES A CLASS
Çmimi :
€6,700.00
Kategoria :
Postuar :
20 Dhjetor '14
Lloji :
Mercedes A 180
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
167,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
Ekstra :
Xhama Elektrikë, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
56893
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES MERCEDES A 180 2.O DIZEL, 2004, DRITAT KSENON, PANORAM, ULESET MBRAPA ME NXEMJE, GOMA TE REJA DIMRI, ETJ ETJ, 167000 KM ME LIBER SERVISI.
Informata rreth publikuesit
Labinot
Prishtinë
044403608
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »