SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiete/Nderrohet Mercedes 190 D 2.5
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
5 Janar '15
Lloji :
Mercedes 190
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
435,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1986
Ekstra :
Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio, Child Locks
ID e produktit :
56896
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes 190 Diesel 2.5 fabrikisht, i prodhuar ne 1986 por regjistrimi i pare ne Gjermani ne vitin 1994, i regjistruar RKS deri ne fund te marsit 2015, punon perfekt mire , as ne karroceri,as trap dhe motor ska nevoje asgje me investu, hargjimet shume te vogla, akumulator te ri , goma te reja te dimrit SAVA. Ne emrin tim qe 6 vite, nuk eshte Hipoteke dhe mund te perkthehet menjehere, dora e dyte ne Kosove jam une.Nderrim i mundshem me Mercedes C class Diesel apo edhe tjeter diesel. Regjistrim deri me 22 mars 2015 -, çmimi eshte i negociueshem,jo sms, vetem thirrje ose email ne krasniqibajram@gmail.com 044123652 ( Viber)

0037744123652
Informata rreth publikuesit
Bajram
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »