SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X5 3.0si -09
Çmimi :
€22,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Dhjetor '14
ID e produktit :
56897
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
X5 E70 3.0 Si xdrive 2009 Makina eshte full options, sensore shiu, sensore dritash, sensore parkimi para dhe mbrapa, pilot automatik, ,kompjuter bordi, navigator+dvd player, abs,srs, esp, asc, dsc,, kambio automatike+manuale steptronik, autohold, bluetooth, klima bi-zonale, 14 airbag, sedilje elektrike me memorie, tapiceri lekure ngjyre bezhe,M packet shtese Ne gjendje super te mire,perfekte ne cdo detaje , shum e mbajtur gati e re , me 74.000 km origjinale, disqe 20 inch x6-e,marmita inox, goma te reja te sapo vendosura. Te gjitha sherbimet e bera tek BMW.
Informata rreth publikuesit
Vasil
Tirana, Albania
Tirana, Albania [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »