SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a4 2.0 2010
Çmimi :
€13,500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Dhjetor '14
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Shufra Kulmi, Sensor Parkingu
ID e produktit :
56908
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi a4 2.0 TDI automatik

• Viti i prodhimit 2010
•5 dyer
•Tempomat
•Tip tronic
•Senzora parkingu
•Libër servisi
•Timon hidraulik
•Hallogenka
•Airbag
•Klima tronik
•Abs
•Esp
•Dritare elektrike
•Aux
•bluetooth parrot
•Navigacion
•Momery card mp3
•Fellne s-line r18
•Goma M+S

•Kilometrazh 180.000
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Alban
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »