SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes A 170
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
22 Dhjetor '14
Lloji :
Mercedes A 170
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags
ID e produktit :
56913
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes A 170 viti 2003
i pa doganuar me tabela te Gjermanis
Qmimi sipasa marrveshjes
Nr telefonit 049641328
Informata rreth publikuesit
Alban
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »