SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedesi 124 motorrin e ka 3.0 bej edhe ndrim
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Dhjetor '14
Lloji :
Mercedes 300
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
310,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
1991
ID e produktit :
56916
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedesi 124 ne gjendje te rregullt Per info 044374667
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xoni
Treviso, Italy
Therandë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »