SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Cadillac SRX shitet ose nderrohet. Tel...+355 69 21 64 371
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
22 Dhjetor '14
Lloji :
Cadillac Tjetër
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
3600.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
56920
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Makina ndohet ne Shqiperi ne qytetin e gjirokastres dhe shitet per arsye mosperdorimi eshte ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike model amerikan prodhim europe,dokumenta te paguara dhe xhama te zeza origjinale nga fabrika ne leje qarkullimi,8 airbags,kamio automatike dhe tiptronik,panorama me tavan xhami hapje-mbyllje dhe perde kunder diellit,kompjuter ne bord dhe transportjer me 6 disqe,sensore parkimi dhe drita xenon,impiant gazi me dokument dhe garanci nga servisi,makina shitet 7500 euro i diskutueshem ose shkembehet me tjeter makine si E class...C class...Audi A4...Audi A3...VW.
Informata rreth publikuesit
Orlando
Prishtinë
Makina ndodhet ne shqiperi gjirokaster [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »