SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 250 D 1988
Çmimi :
€2,100.00
Kategoria :
Postuar :
24 Dhjetor '14
Lloji :
Mercedes 250
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Viti :
1988
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë
ID e produktit :
56921
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mercedes -benz 250 Dizel me gjendje shum te mir teknike dhe optike si ne karaseri edhe ne motorr eshte shum i rujtun.
-fellne alumini
-gjama elektronik
-kastofonin me CD
-Regjistrim deri ne Korrik.2015 etj. etj.
per ma shum informata kontakto numrin e telit 049418287 ose VIBER +38649418287 Qmimi 2300 euro nuk bej ndrrim, veq me pare n'dor
Informata rreth publikuesit
Endrit
Skënderaj
Skënderaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »