SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
22 Dhjetor '14
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
56927
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf V+
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
fletofleto
Viti
Viti [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »