SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KIA Rio 1.2 benzin
Çmimi :
€10,953.00
Kategoria :
Postuar :
22 Dhjetor '14
Lloji :
Kia Rio
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
1
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2014
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
56940
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kia Rio i Ri është dizajnuar në atë mënyrë që çdo kush do të kthehet dhe ta shikoj. Ka një pamje mahnitëse, ky kompakt dinamik ka shumë për të afruar: niveli i komforit dhe i pajisjeve është i pa pare në klasën e tij, me një audio teknologji të gjeneratës së fundit dhe me shtesa tjera siguruese, të kombinuara për mirëmbajtje me një kosto shumë të ulët. Arsyeja është se harxhimet e karburantit janë të minimizuara, si dhe emetimet e CO2 prej vetëm 85 g / km.

Motori: 1.2 dual CVVT
Vellimi i motorit (ccm): 1.248
Fuqia maksimale: (kw/KF me o/min): 63 / 85 me 6.300
Casti i rotacionit (Nm me o/min): 121 me 4.000
Shpejtesia maksimale e vetures (km/h): 168
Shpejtesia 0-100 km/h (s): 13,1

Allmakes Global Services
Perfaqesues ekskluziv i KIA Motors dhe Mitsubishi Motors per Kosove
Adresa: Fushe Kosove, p.n
tel:+381 (0) 38 534 517
email: agskosovo.com
www.kia-kosova.com/ 
Informata rreth publikuesit
Allmakes Global
Prishtinë
037745669668
Fushe Kosove, Dardania p.n [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »