SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mitsubishi Space Star
Çmimi :
€8,780.00
Kategoria :
Postuar :
22 Dhjetor '14
Lloji :
Mitsubishi Space Star
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
1
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
2014
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
56941
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Space Star 1.0 MIVEC AS&G

Kontroll aktive e stabilitetit (ASC) Kontroll të sistemit të tërheqjes

Sistemi kundër bllokimit gjatë frenimit (ABS) Ndarja elektronike e forcës së frenimit Rritja e intensiteit të forcës së frenimit BAS Sinjal i ndaljes emergjente ESS
Jastakë SRS nga ana e shoferit dhe pasagjerit Jastakë anësorë nga ana e shoferit dhe pasagjerit

Perde jastakësh për rreshtin e pare dhe të dytë të ulëseve Rripat e sigurisë

ISO-FIX standardi për ulëset e fëmijëve
Immobilizer
AS&G mmotor me ECO vozitje
Display multi informues, pllakë kompjuterike Radio CD/FM/MP3 me AUX

Kyqës për USB 4 zmadhues Antenë kulmi
Power steering
Rregullim i gjatësisë së timonit Dritaret e para me rrymë Pasqyre me rrymë Kondicioner manual ajri

Sistem qendror i mbylljes së dyerve me telekomandë Rregullim i lartësisë së ulëses së shoferit

Hapësira e bagazhit e ngjyrosur Rregullim i lartësisë i pushues së kokës

Ulësja e prapme me mundësi ndarje dhe përpjestim 60/40, me shtrirje Mbulesë bagazhi

Goma 165/65R14 Kapak 14” me mbulesë

Set për riparimin e gomave me vegla riparuese për goma Zbukurues kulmi

Mbrojtësit e parë me ngjyrë të akorduar

Allmakes Global Services
Perfaqesues ekskluziv i Mitsubishi Motors dhe KIA Motors per Kosove
Adresa: Fushe Kosove, p.n
tel:+381 (0) 38 534 517
email: agskosovo.com
www.mitsubishi-kosova.com 
Informata rreth publikuesit

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »