SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mitsubishi ASX
Çmimi :
€15,600.00
Kategoria :
Postuar :
22 Dhjetor '14
Lloji :
Mitsubishi FTO
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Station Wagon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
1
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2014
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
56942
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ASX
JETA, VOZTIJA

Në një botë me plotë jetë dhe çudira, siç është e jona, idetë e reja presin që të zbulohen pas çdo këndi. E vetmja gjë që i përmbush kërkesat tona me përvoja të reja, është ajo kur ato i ndajmë me ata të cilët ne i duam. Është i punuar dhe përshtatur qe me përpikëri të përshtatet në jetën Tuaj. ASX ka nji stil të ri dhe energjik, inxhenieri të ndërgjegjëshme për mjedisin dhe komoditetin i cili i plotëson të gjitha stilet e jetës. Me te gjitha elementet më të standardizuara në masën më të madhe, ai është i përkryer për të udhëtuar me të, edhe në ato vende ku gjerë më tani nuk keni qenë. Hyni mbrenda dhe bëni hapin e parë të ditës me të.
Allmakes Global Services
Perfaqesues ekskluziv i Mitsubishi Motors dhe KIA Motors per Kosove
Adresa: Fushe Kosove, p.n
tel:+381 (0) 38 534 517
mitsubishi-kosova.com/ 
Informata rreth publikuesit
Allmakes Global
Prishtinë
037745669668
Fushe Kosove, rruga Dardania p.n, 10000, Kosove [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »