SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
peugeot 307
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Qershor '17
Lloji :
Peugeot 307
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
57002
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes peugeot 307 karavan ka vendin me 7ulse por i ka vetem 5 nalt e ka panoram ësht ne gjendje te rregullt dhe ka regjistrim deri n fund te korrikut
i ardhur nga gjermani
ka doganim dhe rigjistrim
Informata rreth publikuesit
Alban
Gjilan
045395066
gavran [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »