SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TOYOTA CELICA TURBO BENZIN 4X4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Shtator '13
Lloji :
Toyota Caddy
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1990
Ekstra :
Radio
ID e produktit :
5707
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Toyota Celica 2.0 Turbo Benzin 4X4, ne RKS.

Te interesuarit mund te kontaktojne: 044169380

Mundesi per ndrrim !
Informata rreth publikuesit
Naim
Gjakovë
044 169 380
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »