SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Ford Escort
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Dhjetor '14
Lloji :
Ford Escort
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1991
ID e produktit :
57090
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Ford Escort 1.6 benzin 160.000 km ME regjistrim RKS deri ne mars.
Nr kontaktues :

+38649248758
+37745238571
Informata rreth publikuesit
Gramoz
Klinë
+38649248758
Klinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »