SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Mondeo benzin -98
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
4 Korrik '15
Lloji :
Ford Mondeo
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
175,888
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1998
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
57092
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes ford mondeo 1.8 benz 16v viti i prodhimit 1998 super i rujtun me klim ,gjamat me rrym ,cd player , esp pasqyret me rrym,central, 2 qelsa , hapja e dyrve me teledirigjues , te kaluara 175888 km motorrin shum ne gjendje te mir kerri osht i ardhun prej zvicrres dmth pa dogan kerri osht super i rujtun
Informata rreth publikuesit
Qendrim
Fushë Kosovë
044838135
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »