SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet BMW 320 dizell 2.0 rks i posa doganum
Çmimi :
€10,600.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '15
Lloji :
BMW 320
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control
ID e produktit :
57207
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bmw 320 dizell 2.0 hargjime shum te vogla shum i pershtatshem per ngasje
klimatronik esp srs centrall gjamat me rrym
viti 2005 ne dhjetor prodhimi
gjuthqka sikur i riiii
gomat e posa vendosne te reja te saves
per me shum info ne tel.
044744956 edhe viber
gjendemi ne prishtine
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Reshat
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »