SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz 250D -87
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
25 Dhjetor '14
Lloji :
Mercedes 250
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,562,456
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1987
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio, Child Locks, DVD Player, Sensor Parkingu
ID e produktit :
57227
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mercedes 250 dizel hargjimet i ka teper tvogla 6.5 litra n100km gomat e re regjistrimi i skaduar para 1jave 2.5 motorrin e ka osht shumm i ruajtm nuk osht i bohet ndeshje 198mij km i ka etj ... kontakt : 044/170-356 ,049/432-954
Informata rreth publikuesit
Engjulli
Prizren
Atmaxh [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »