SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
peugeot 406
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
24 Dhjetor '14
Lloji :
Peugeot 406
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Ekstra :
Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
57372
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot 406 1.8 16v LFY
Ngjyra vishnje metalike
ABS
KLIMA
CENTRAL
XHAMA ELEKTRIK
ESP
VITI PRODHIMIT 1998
RKS
ETJ Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Laurent
044260703
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »