SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Golf 2 TDI 57 kw -91-- 1 vit regjistrim
Çmimi :
€2,400.00
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1991
Ekstra :
CD Player, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
57373
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 2 1.6 tdi me 57 kw 1 vit regjistrim motorrin ne gjendje te mrekullueshme teknike , eshte shume e ruajtur si mrena edhe jashte, me ni fjal TIP TOP:
Poesdon:
-CD
-Vollan te Golf 3 -hidrolik
-Ulen e posandrruar
-Rripin dhemezor
-Llamellen me korb
Golf 2 ma te mire nuk gjani ma i miri ne Kosove eshte !
per merakli
Informata rreth publikuesit
Ardit
Mitrovicë
Tavnik [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »