SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
honda accord 2.2 ictdi 2006
Çmimi :
€8,900.00
Kategoria :
Postuar :
25 Dhjetor '14
Lloji :
Honda Accord
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
174,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
57378
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes honda accord 2.2 ictdi
vetura është në gjendje shum të mir është i ardhur nga zvicrra posedon liber servisi si dhe ka shum sene ekstra p.sh navi dividia para dhe mbrapa si dhe kamera mbrapa si dhe i posedon edhe nje pal fellne me gjith goma
Informata rreth publikuesit
Driton
Fushë Kosovë
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »