SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Renault Megane 2004
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Shkurt '16
Lloji :
Renault Megane
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
57465
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Renault Megane Karavan 1.9 Disel viti i prodhimit 2004.

Vetura posedon keto : ABS, ESP, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrik, Hidraulik, Radio, Airbag, Klim Elektrike, Rregullus Klime, Autopilot, Bord Kumpjuteri, Senzorë Shiu, Drita Mjegulle, Timon Multifunksional.

Per me shume shikoni ne foto.

Bejme edhe ndrrim.

Kontakti : Rexhepi 044362710
Informata rreth publikuesit
Edd
Magura
Janjeve [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »