SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6 1,9 131kuaj fuqi, Automatik AT6 2005
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
25 Dhjetor '14
Lloji :
Audi A6
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
225,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
57466
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Audi A6 multi-tronic
Vetura eshte ne pronesi personit privat qe 6vite, eshte e ardhur nga Gjermania pa dogan

Vetura posedon:
Klime automatike-elektronike 2-zonale
Sistem navigacioni te madh
Tempomat me kontrolla te radios ne timon
Xenon, bi-xenon
Parking senzore para dhe pas
Goma te dimrit te reja.
ABS, ESP, Traction control-sisteme sigurise gjate levizjes
Uleset e para me nxemje

Vlene te ceket se, veutres i eshte nderruar rrypi i motorrit me pumpe te ujit komplet.

045/625 - 049
049/851 - 844
Informata rreth publikuesit
Besi
Pejë
045625-049
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »