SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet pasati
Çmimi :
€5,150.00
Kategoria :
Postuar :
25 Dhjetor '14
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Ari
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
57484
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shef Pasat 1.9 TDI -DI te kuqe.viti i prodhimit 2000.vetura esht ne gjendje shum te mir. NR tel 044584444-045999259
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Flamur
Prishtinë
044584444
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »